Zbiórka żywności samopodgrzewającej dla żołnierzy

26 marca 2022

W obliczu trwającej wojny na Ukrainie, firma Synco – producent rur preizolowanych, we współpracy z restauracjami: Karafka, La Rosa i Port 13, pod nadzorem Fundacja Krzewienia Kultury i Turystyki „Nad Rzeką”, organizuje zbiórkę żywności samopodgrzewającej dla żołnierzy i cywilów z terenu Ukrainy.


Wiemy, jak ważnym elementem walki o wolność jest pożywienie, którego obecnie u naszego wschodniego Sąsiada zaczyna brakować. W związku z tym, nasza pomoc skupia się na dostawie konkretnego rodzaju żywności. Dotyczy to pozyskania dań militarnych i survivalowych, które sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.


Samopodgrzewająca się żywność to rozwiązanie, które zapewni wojującym dostęp do ciepłego, wartościowego posiłku, nawet w sytuacji, w której nie ma możliwości przygotowania standardowego dania (czyli np. w schronie).


Wiemy, że wielu z Was chce wspomóc Ukraińców jak tylko może. Dlatego, razem z Fundacja Krzewienia Kultury i Turystyki „Nad Rzeką”, proponujemy Wam możliwość udzielenia bezpośredniej pomocy. Możecie dołączyć do nas poprzez zakupienie w Internecie opisanego wyżej prowiantu na własną rękę i dostarczenie go (kurierem lub osobiście) na adres firmy SYNCO (ul. Karpacka 1A, 86-031 Niwy).


Proponowany produkt można pozyskać pod poniższym linkiem http://aviationtechnik.pl/index.php?route=product/category&path=122 lub na innych popularnych stronach sprzedażowych.


Zachęcamy do wsparcia naszej akcji.


Слава Україні!